Акції

АКТУАЛЬНІ АКЦІЇ
Share Original Ukraine

АКЦІЯ "Знайомство з SHARE"

29/08/2021

Умови акції

Набір для першого знайомства складається з 3х Share Original (ферментований японський абрикос) і 2х Share Pomelozzni (ферментовані шматочки помело)

Як отримати

Постійно діюча спеціальна пропозиція - набір «Знайомство з SHARE" для тих, хто піклується про здоров'я свого тіла, але сумнівається в результативних можливості продукції Share.

| Share Original Ukraine

Вартість набору – 690,00 грн.

АКЦІЯ "Share Aqua d'Oro 5 + 1"

20/08/2021

Умови акції

При покупці 5 пляшечок Share Aqua d'Oro® (напій з ферментованих фруктів і овочів) отримаєте в подарунок 1 пляшку Share Aqua d'Oro®

Як отримати

Для отримання шостий пляшечки Share Aqua d'Oro® в подарунок Вам достатньо оформити замовлення на 5 одиниць Share Aqua d'Oro®. Наші менеджери самостійно додадуть подарункову позицію при упаковці Вашого замовлення.

| Share Original Ukraine

Вартість бонусного набору – 1635,00 грн.

АКЦІЯ "Share Original 33 шт + Share Aqua d’Oro"

20/08/2021

Умови акції

При покупці 1 упаковки "Share Original Ферментований абрикос 33 шт" отримаєте в подарунок 1 бут. Share Aqua d’Oro®

Як отримати

Для отримання подарунка Вам достатньо оформити замовлення на 1 упаковку "Share Original Ферментований абрикос (PRUNUS MUME) 33 шт". Наші менеджери самостійно додадуть подарункову позицію при упаковці Вашого замовлення.

| Share Original Ukraine

Вартість бонусного набору – 3300,00 грн.

АКЦІЯ "2 упаковки Share Original 33 шт + 1 упаковка Share Original 7 шт і 1 бут. Share Aqua d’Oro"

20/08/2021

Умови акції

При покупці 2х упаковок "Share Original Ферментований абрикос 33 шт." отримаєте в подарунок 1 упак. Share Original Ферментований абрикос 7 шт. та 1 бут. Share Aqua d’Oro®

ЯК ОТРИМАТИ

Для отримання подарунка Вам достатньо оформити замовлення на 2 упаковки "Share Original Ферментований абрикос (PRUNUS MUME) 33 шт". Наші менеджери самостійно додадуть подарункову позицію при упаковці Вашого замовлення.

| Share Original Ukraine

Вартість бонусного набору – 6600,00 грн.

АКЦІЯ
"4 по ціні 3х"

20/08/2021

Умови акції

При покупці 1й преміум упаковки "Share Original Ферментований абрикос 100 шт" ви отримуєте в подарунок 1 упак. Share Original Ферментований абрикос 33 шт або 1 упак. Share Pomelozzini Ферментований помело 20 шт. На ваш вибір.

Як отримати

Для отримання подарунка Вам достатньо оформити замовлення на 1 упаковку "Share Original Ферментований абрикос (PRUNUS MUME) 100 шт". Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення, який саме товар Ви надасте перевагу в якості подарунка до цієї купівлі і додадуть обрану вами подарункову позицію при упаковці Вашого замовлення.

| Share Original Ukraine

Вартість бонусного набору – 9900,00 грн.

НАШІ КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

найближчим часом


  Умови проведення акцій| Share Original Ukraine

  Ці правила проведення акцій “Share Aqua d’Oro 5 + 1”, “Share Original 33 шт + Share Aqua d’Oro”, “2 упаковки Share Original 33 шт + 1 упаковка Share Original 7 шт і 1 бут. Share Aqua d ‘ Oro “і” Share Original 100 шт + Share Original 33 шт або Share Pomelozzini 20 шт “(далі -« Правила ») регулюють порядок і умови проведення вищевказаних акцій (далі -« акцій »), що проводиться інтернет-магазином https: // shareoriginal .com.ua на території України, з метою залучення уваги і збільшення обсягу потенційних клієнтів.

  Територія проведення акцій – вся територія України.

  Термін проведення акції: з «20» серпня 2021 в «30» вересня 2021 включно.

  Всі відвідувачі нашого інтернет-магазину можуть замовити необмежену кількість товару за акційними пропозиціями.

  Участниками акций могут быть дееспособные физические лица, достигшие 18-летия.

  Згода Учасника на участь в Акції підтверджується виконанням умов для участі і отримання подарунка і підтверджує те, що Учасник ознайомлений з умовами проведення Акції.

  Замовник / Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють в місці проведення акції, інші непідвладні контролю обставини.

  У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

  Інформування про умови акцій здійснюється шляхом розміщення цих Правил на офіційному сайті організатора і на сторінках Організатора в соціальних мережах.

  Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і надає свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил і / або відповідного додатки до них або відмова Учасника Акції від належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання призів, при цьому така особа не має права на отримання від Замовника / Організатора Акції будь-якої компенсації.

  Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

  Акції мають право змінити повністю або частково умови акції, включаючи період її проведення, а також залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами.

  Акція закінчується в разі закінчення періоду її проведення.

  Замовник / Організатор Акції не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасників з даними правилами Акції і невиконання, неналежне або несвоєчасне виконання Учасником Акції обов’язків, передбачених у цих Правилах.

  З метою виконання умов закону України «Про захист персональних даних» учасник акції добровільно надає свою безумовну згоду на обробку Замовником / Організатором Акції своїх персональних даних, які стали відомими в результаті в рамках проведення Акції.

  Власниками персональних даних Учасників Акції є Організатор і Замовник Акції. Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, які стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що Замовник / Організатор звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мета збору даних та осіб, яким передаються персональні дані учасника.

  Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   ×