БЛОГ

що таке Prumus MUME
що таке Prumus MUME

Що таке японський абрикос або
азіатська слива Prumus MUME?

Унікальний дар природи – Слива Муме

Японський абрикос – азіатська слива Prumus MUME була завезена в Японію з Китаю в VIII столітті. Хоч за нею і закріпилася назва слива, але насправді, це плоди дерева сімейства абрикосових, і вона має унікальні цілющі властивості.

В Україні про цей дивовижний фрукт знають не багато, а ось в Японії, вже багато сотень років цей фрукт грає важливу роль, як джерело життєвої енергії і перевірений практикою спосіб підтримки здоров’я. Так в чому ж секрет японського абрикосу та чи можемо ми теж наблизитися до японського довголіття за допомогою сливи МУМЕ?

Імунітет живе в кишечнику

Всі розуміють, що часті застуди, загальне нездужання, швидка стомлюваність – це наслідок зниження імунітету організму, але мало хто замислюється про те, яку роль в цьому механізмі грає кишечник. Саме про роль шлунково-кишкового тракту (ШКТ) у формуванні та функціонуванні імунної системи людини ця стаття.

Імунітет – найчастіше ми замислюємося про імунітет тоді, коли починаємо хворіти. Але ж можна і не хворіти …

⠀ Якщо сказати просто: імунітет – це вбудована функція в наш організм, завдання якої захистити себе від агресивного впливу зовнішнього середовища та його мешканців – бактерій, вірусів, грибків, паразитів та ін. Чужорідних агентів, здатних привести до генетичних збоїв всієї системи, а також контроль і знищення що вийшли з ладу і застарілих власних клітин.

Засіб для підняття імунітету кишечника
80% імунітету в кишечнику

НАШІ КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

найближчим часом


    Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      ×