Ферментовані абрикоси NEW

Чистка организму
за допомогою ферментованого абрикосу |
Share Original New

Чистка организму –
це запорука Вашого довголіття і здоров'я.

Коли ми говоримо про здоров’я, про міцний імунітет, молодість і красу, легкості і гарному настрої, енергійності – це значить що ми говоримо про чистий кишечник і про його мікрофлору.

Переоцінити чистоту кишечника і значення кишкової мікрофлори для нашого організму досить важко. Очищення і захистодні з основних її функцій. Посилення опору (стійкості, несприйнятливісті) організму до дії різних видів інфекцій, вірусів, грибів і паразитів, а також знешкодження отрут і інших забруднень.

Чистка організму за допомогою ферментований абрикоса New | Share Original Ukraine

Цілющі властивості японського абрикосу (сливи Муме) Share original і мікробіоти, отриманої в процесі її ферментації - це потенційна можливість цілеспрямовано впливати на функціонування нашої імунної системи.

Вживання продукту Share Original пригнічує розвиток в організмі хвороботворних бактерій, вірусів і грибів, тобто не дає можливості інфекції і грибам розвиватися в нашому тілі, з одного боку. А с другой стороны, под воздействием здоровой микробиоты, ее преобладание в кишечнике, естественным образом синтезируются антитела, реагирующие на патогенные микроорганизмы, что укрепляет наш иммунитет.

Антиоксидантні властивості ферментованого японського абрикосу Share original нейтралізує вільні радикали, а мікробіота активно працює над знешкодженням отрут і токсичних речовин, що потрапили в наше тіло. Це відбувається як шляхом їх хімічної обробки, так і за рахунок їх поглинання і виведення з каловими масами.

Антитоксичність чистка організму мікробіотою кишечника багатьма лікарями прирівнюється до функції печінки. А ферментований абрикос Share original (слива Муме) є постачальником саме такий мікробіоти, тому що Ферментують японську зливу Муме, роду абрикос, 2.5 року в анаеробної середовищі, в результаті чого утворюється мікробіота, яка живе в нашому товстому кишечнику, який сам є анаеробної середовищем.

Ці маленькі помічники не тільки виробляють чистку організму від шлаків, токсинів, отрут і паразитів. Вони також беруть участь в травленні, рухової функції кишечника і синтезують вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), фолієву кислоту - В9, вітамін К та ін.

Частина цих вітамінів засвоюються в товстому кишечнику, а інша частина необхідна для його слизової, її правильного функціонування, що допомагає запобігти багатьом захворюванням, в т.ч. і рак товстої кишки.

Мікробіота нейтралізує алергени, жовчні кислоти, бере участь в обміні жирів і жирних кислот, виробляє молочну кислоту, яка сприяють всмоктуванню в кишечнику кальцію, заліза, вітамінів B12 і D. А її вплив на чистоту шкіри, тургор, сяйво, молодість і красу волосся заслуговує Золоту Медаль.

Ферментований абрикос Share original допоможе зміцнити імунітет, запобігти багато інфекційних захворювань, нейтралізувати запальні захворювання кишечника, діарею, запори, синдром подразненого кишечника, відновити кишкову мікрофлору після прийому антибіотиків і не тільки.

Присутність в раціоні харчування ферментованої сливи Муме, (японський абрикос) Share Original– допомагає нашому організму виробляти активну детоксикацію на всіх рівнях. А це значить бути завжди в здоровій формі, молодими і енергійним.

Подбайте про свій

організм разом з

SHARE-ORIGINAL!

Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    ×