Ферментовані абрикоси

Детоксикація організму
за допомогою ферментованого абрикоса
Share Original

Детоксикація організму - один з найважливіших процесів в нашому тілі.

Від нього залежить наше самопочуття, зовнішній вигляд, енергійність, тривалість життя і навіть натхнення.

Наш кишечник, печінку, нирки, кровоносна і лімфатична системи – все працюють над тим, щоб очистити організм від токсичних речовин, які потрапляють в наше тіло з їжею, з повітря, води … і звичайно ж це очищення організму від залишкових елементів продуктів його життєдіяльності.

Набряклість, набір ваги, проблемна шкіра, випадання волосся, лейкоцитоз … все це говорить про те, що нашому тілу потрібна допомога.

Ми відразу кидаємося лікувати його, пити сечогінні проносні …, тобто боротися зі слідством, але! Перш ніж лікувати тіло, спробуйте спочатку усунути причину – допомогти йому очиститися від токсинів і відновити правильну роботу детокс систем

Share original - ферментована японська слива Уме з роду абрикос, здатна захистити печінку, головний орган, який відповідає за детоксикацію організму, від пошкоджень (інфекція, алкоголь, зайва вага, смажена і жирна їжа) і сприяє ефективній її роботі.

У 2012 р це було підтверджено дослідженнями, які опубліковані у ‘Всесвітньому журналі гастроентерології’. Вона знижує кількість пошкоджень печінки і може бути використана як профілактика і лікування багатьох печінкових захворювань. Цей продукт також допоможе печінці очистити організм при отруєннях та алкогольної інтоксикації.

Ферментовані фрукти Share original – це природним шляхом вирощені пробіотики для нашого товстого кишечника. Наповнення його нової мікрофлорою сприяє ефективному очищенню від шлаків і токсинів, допоможе впоратися з запорами, а в наслідку нормалізує його самоочістітельную функцію.

Слива Уме багата клітковиною, яка підтримує травлення і харчовими волокнами, які забезпечують очищення кишечника від шлаків і регулярний стілець.

Ферментована японська слива Уме Share original багата ферментами, антиоксидантами, вітамінами групи В, А, Е, С, К, РР і мікроелементами, такими як калій, кальцій, натрій, хлор, залізо, марганець.

Унікальне поєднання мікроелементів K + Na + Cl сприяє нормалізації кислотно – лужного та водного обміну. Цей склад допоможе впоратися з набряками, нормалізує баланс осмотичного тиску в крові, лімфі і внутрішньоклітинних рідинах, що призведе до очищення детокс систем і відновить їх самостійну роботу.

Share original — це на клітинному рівні детоксикація організму, всіх його систем, створений самою природою.

Їжте корисну і натуральну їжу і

Ваше тіло відповість вам

здоров’ям!

Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    ×