Ферментовані помело

Share Pomelozzini -
це детокс організму
на клітинному рівні.

Share Pomelozzini -
це детокс організму
на клітинному рівні.

Уберегти себе від токсичних елементів, які потрапляють в харчові продукти з навколишнє середовища практично неможливо. Пестициди, гербіциди, консерванти, важкі метали, відходи промислових підприємств … все це вже стало невід’ємною частиною нашого життя, на жаль.

Детокс організму за допомогою ферментований помело | Share Original Ukraine

Наша травна система і печінка захищають наші клітини від цих токсичних елементів, а значить знаходяться в постійній боротьбі за наше життя, очищаючи тіло від токсинів.

Коли механізм природної детоксикації вже не справляється, то замість звільнення від токсинів, наш організм буде їх накопичувати. І все, що йому залишається, це поховати ці відходи всередині себе. Єдина тканина, в якій це можливо – це жирова клітина – депо для токсинів, де вони можуть зберігатися роками.

Але у природи завжди є чим нам допомогти і створюючи фрукт помело вона наділила його найефективнішими жиросжигателями, спеціальними ферментами, які працюють над розщепленням жирової клітини, звільняючи її від токсинів. Знаходяться вони в перегородках між часточками, які ми викидаємо через складність пережовування і гіркоти. Але навіть пережовуючи її, наш організм не зможе повністю скористатися її допомогою, тому що не має в достатній кількості необхідних ферментів для її перетравлення.

Ферментація – помічник ШКТ, природний процес, подарований нам природою, в якому відбувається часткове розщеплення продукту до стану, яке дозволить нашому організму його переварити і скористатися з максимальною користю для себе.

Детокс організму за допомогою ферментований помело | Share Original Ukraine

Share Pomelozzini - ферментований помело - це ефективний детокc жирової клітини. Очищаючи її від накопичених токсинів він сприяє омолодженню і оздоравленію всього організму.

Помело ферментує у власному материнському фермент, без цукру, оцту та інших консервантів. Максимально зберігаючи всі корисні речовини фрукта – шкірка, перегородки між часточками, м’якоть, все подрібнюють і отриману однорідну масу герметично закривають в дерев’яні бочки, які поміщають під землю для ферментації, без доступу кисню.

Через 2,5 року ми отримуємо унікальний продукт Помелоцціні, який насичений не тільки ферментами – жиросжигателями, а й ефірними маслами, антиоксидантами, біофлавоноідами, які уповільнюють процеси старіння клітин і захищають наш організм від вільних радикалів, що значно знижує ділення ракових клітин; Анаеробними пробіотиками, для поповнення кишкової мікрофлори, яка активно очищає кишечник від шлаків, пригнічує розвиток патогенної мікрофлори і синтезує багато вітамінів; Ензимами – для поліпшення травлення, і ще величезна кількість вітамінів і мікроелементів в легкозасвоюваній формі.

Тому Share Pomelozzini –
визнаний в світі продукт
для детоксу організму на всіх рівнях.

Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    ×