Напій з ферментованих фруктів і овочів Share Aqua d’Oro

Препарати для
виведення шлаків і токсинів
із організму |
Share Aqua d'Oro
напій з
ферментованих
фруктів і овочів

Share Aqua d’Oro напої з ферментованих фруктів і овочів

Як ефективно і м’яко очистити організм від токсинів і отрут, вивести шлаки, слиз, залишки неперетравленої їжі і при цьому не ставити своє тіло в жорсткі рамки дієти і детокс …

Share Aqua d’Oro® — перший в своєму роді напій (в усьому світі), що складається з соку ферментованих фруктів і овочів. Цей живий продукт харчування, здатний не тільки м’яко вивести з організму шлаки, токсини і відновити здорову роботу кишечника і його мікрофлору, а й нагодувати його вітамінами і мінералами в легкозасвоюваній для нашого організму формі, а також дати йому необхідний будівельний матеріал для здійснення подальшої життєдіяльності тіла .

Препарати для виведення шлаків і токсинів з організму Share Aqua d'Oro

Ферментований смузі Aqua d'Oro® це не просто корисний напій. Перш за все він є натуральним природним симбиот, т. е. Він здатний відновити кишкову мікрофлору і нагодувати її, створивши необхідну для неї середовище, де є корисне харчування і комфортне проживання.

Це означає, що створюється відмінне середовище для її розмноження і це добра ознака того, що наш кишечник буде правильно працювати, а значить наш імунітет, функція природної детоксикації, шкіра, волосся, гормональний фон, гарний настрій … в надійних руках.

Share Aqua d’Oro® это 100% Натуральний продукт харчування, без додавання цукру, оцту, спирту і інших консервантів.

Це чудовий, живий букет смаку, що складається з соку ферментованих ягід винограду, чорниці, мангостину, граната, зеленої сливи, малини, шовковиці, фруктів гуави, пітахайї, папайї, ананаса і зелених овочів брокколі, шпинату, алое, альма, асаї, селери. Також до складу входить мус з ягід годжі, сироп камут, концентрований журавлинний сік, порошок лакриці, порошок ацероли, порошок насіння Чіа, куркума і інулін.

Основа напою – чиста джерельна вода, яка містить природні солі та мікроелементи.

Препарати для виведення шлаків і токсинів з організму Share Aqua d'Oro

Що входять до складу продукту клітковина і інулін є необхідною живильним середовищем для корисної мікрофлори кишечника, що робить продукт ефективним сімбітіком.

Ферментований напій Share Aqua d’Oro – це також живі прОбіотики. Корисна мікрофлора, що збагачує напій, отримана природним шляхом, в процесі анаеробної (безкисневому) ферментації, саме вона і заселяє наш товстий кишечник.

Корисна мікрофлора виконує безліч життєво важливих для нашого організму функцій: захисна – пригнічує розвиток патогенної мікрофлори, травна – гідроліз білка, зброджування вуглеводів, омилення жирів, синтезування вітамінів: групи В (В1, В2, В6, В12), фолієвої кислоти, вітаміну К і Ін .., рухова – підсилює моторику кишечника, сприяє всмоктуванню води, очисна – знешкодження і виведення багатьох токсинів, імуномодулююча – сприяє природному синтезу антитіл, впливає на швидкість і ефективність імунної відповіді на потрапляння в організм вірусів та інфекцій.

Препарати для виведення шлаків і токсинів з організму Share Aqua d'Oro

Share Aqua d'Oro® це ефективний препарат для виведення шлаків і токсинів з організму, має м'який очисним ефектом, відновлює перистальтику кишечника і наповнює його корисною мікрофлорою, що сприяє його ефективному очищенню і оздоровленню.

Смузі Аква Доро допомагає у вирішенні проблем з запорами, відновлює природне очищення без звикання до самого продукту, тому що Працює не за рахунок розслаблення мускулатури кишечника, як проносні, а за рахунок заселення нових прибутків, які починають добре робити свою роботу.

Склад продукту сприяє стимуляції вироблення шлункового соку і жовчі, покращуючи травні процеси, збільшує виділення жовчі, що дозволяє перетравлювати жири і запобігти закупорку судин. Ефективний при дискінезії жовчного міхура. Aqua d’Oro здатна захистити печінку від пошкоджень, допомагає їй справлятися з алкогольною інтоксикацією і знешкоджувати інші токсини і канцерогени.

Share Aqua d’Oro® є одним з ефективних засобів, які стимулюють клітинний обмін речовин, відновлює природний метаболізм, що сприяють активній детоксикації всього організму, знімає набряклість і нормалізує гідробаланс тіла.

Приємний бонус від вживання продукту - це зниження ваги, чиста сяюча шкіра, довгі блискуче волосся, енергійне і легке тіло.

Збагачений вітамінами і мікроелементами Share Aqua d’Oro здатний нагодувати наше тіло всім необхідним для його здорової життєдіяльності. Наявність великої кількості вітаміну С забезпечує антиоксидантний захист клітин, що перешкоджає передчасному старінню (руйнування клітин) організму в цілому.

Ферментований напій Share активно сприяє природному синтезу антитіл, що зміцнює імунітет. Пригнічує розвиток в організмі хвороботворних бактерій, вірусів і грибів, що перешкоджає виникненню багатьох запальних захворювань, які потребують лікування антибіотиками.

Share Aqua d’Oro® — Напій будь-якого віку, не має протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості і абсолютно безпечний. Має європейський сертифікат якості.

Вибирайте для себе найкраще!

Будьте здорові!

Заполните анкету и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    ×